Dara Rolins: Přehnala to s plastikami

Dá se pochopit, že si celebrity občas pomohou chirurgickým zákrokem, aby vypadaly ještě lépe. Ale nic se nesmí přehánět.

Zvětšili jí prsa

Také vás může zajímat ...

Jakmile zvítězí marnivost a hvězda se víc soustředí na svůj zevnějšek, než na své umění, otevírá se cesta do pekel.Dara Rolins (45) si už před lety nechala zvětšit prsa. Zřejmě se chtěla definitivně odstřihnout od své dětské role, Darinky, která zpívala Zvonky štěstí. Celkem sympaticky tehdy vysvětlila, že se prostě plochá necítila dobře.

Pak ale přišla první úprava nosu, se kterou nebyla spokojená a absolvovala následně ještě nejméně dvě další operace. Plastika nosu je jedním z nejběžnějších zákroků, při kterém většinou nehrozí komplikace.

Rozpadá se jí nos!

Zpěvačka se ale na svůj nos tak nezdravě upnula, že se jí podle posledních zpráv začíná pomalu, ale jistě rozpadat! Na obrazovce nebo z dálky to patrné není, ale kdo ji v poslední době viděl zblízka, tvrdí, že se jí na nose objevují zvláštní prohlubně a malé otvory.

Dara by měla vzít rozum do hrsti, jinak jí hrozí, že taky skončí jako Michael Jackson († 50), kterému se ke konci života rozpadal nos v přímém přenosu před celým světem. A jak to s ním dopadlo celkově, víme také.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama