Demi Moore přišla ze stresu o zuby!

Slavná americká herečka a bývalá manželka Bruce Willise (62) Demi Moore (54) se náhle objevila na veřejnosti bez předního zubu a vzápětí jí v jejím krásném úsměvu chyběl ještě jeden! Měla snad nehodu?

„Ulomily se mi přední zuby. Kéž by to bylo z jízdy na skateboardu anebo při něčem podobně skvělém, ale pravý důvod je se jmenuje stres,“ vysvětlila Demi. Tedy vlastně nevysvětlila, protože okamžitě začali stomatologové spekulovat, zda pouhý stres může způsobit ztrátu zubů.
Vyloučili infekci z nedostatečné péče o chrup a za nejpravděpodobnější příčinu označili stresové skřípání zuby ve spánku, které může vést až k vylomení. Herečka už je objednaná na vsazení nových zubů. Letos točí tři filmy a oznámila, že v následujícím období chce rozhodně pracovně zvolnit a zklidnit se.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...