Dítě nebo kariéra?

Moderátorka Kristina Kloubková je stále oblíbenější a producenti zírají, jak umí zamávat se sledovaností. Ona chce být ale šťastná hlavně v osobním životě.

Když se daří, je třeba štěstí chytit za pačesy oběma rukama, říká si zřejmě bývalá tanečnice, která se aktuálně stala mezi českými moderátorkami dravou štikou. Popularita Kristiny Kloubkové v ranním vysílání hravě převálcovala kolegyni Gabrielu Partyšovou (42), a teď ohrožuje dokonce dosud neohroženou Lucii Borhyovou (42)

Také vás může zajímat ...

Ačkoli je Kristina o rok starší než kolegyně, dává všem najevo, že věk nehraje roli. A možná ji ta skutečnost inspiruje i k výmluvným gestům. S melounem pod tričkem se nechala vyfotit coby těhotná a tenhle vtip připomněl, že mít po Jasmíně (8) druhé dítě bylo vždy jejím velkým přáním. A dnes není nic nemožné…

Ona si ovšem mezi mateřstvím a kariérou bude muset vybrat, a to bude jistě i argument jejího přítele Václava Kuneše (45). Pokud na jeho straně nebude dost vůle, Kristina jistě na pilu tlačit nebude. Už jednou bylo toto téma příčinou rozchodu s Karlem Moravcem (44).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...