Docházejí jí peníze?

Své těžce vydřené peníze vždy ráda utrácela, teď se ale musela uskromnit. Zpěvačka Berenika Kohoutová (29) je na mateřské dovolené se svou milovanou sedmiměsíční dcerkou Lolou.

Výchovu zvládá na výtečnou a ráda se tím na sociálních sítích chlubí. V poslední době své příspěvky ale značně omezila. Proč tak najednou?

Také vás může zajímat ...

Chce zase natáčet?

Kohoutová je známá tím, že svou práci miluje skoro stejně jako svou rodinu. Než se jí narodila dcera, ztvárňovala v seriálu Modrý kód jednu z hlavních rolí.

Lola ale roste jako z vody a herečka tak měla začít přemýšlet o tom, že by se vrátila do práce. Zřejmě si vzala příklad ze své velké kamarádky Mariky Šoposké (30).

Z velké rebelky se stala matka na plný úvazek

I ta se nedávno stala maminkou a už se opět vrhla na natáčení Ordinace v růžové zahradě. Nechce snad na mateřské zakrnět, nebo jí začaly chybět peníze? Snad Berenika později nebude litovat, že s dcerou netrávila více času.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama