Dohnala Dominiku k zoufalství?

Pokus o sebevraždu Gottovy dcery protrhl hráze spekulací. Podepsala se na tom zkratu slavíkova žena? Ta se, podle slov Dominiky, k otci nechovala hezky. Připomněl jí to prý připravovaný film.

Nejstarší dcera Karla Gotta (†80)Dominika (47) nemá nikde stání. Z Finska utekla do Prahy v žalostném stavu, a pak udělala totéž naopak! I když má v Čechách rodinu, maminku i ctitele, letěla za manželem Timem Tolkkim (54), kterého předtím opustila, a chtěla se s ním rozvést.

Také vás může zajímat ...

Ve Finsku si zřejmě naplno uvědomila, v jaké je situaci, a rozhodla se ji řešit pokusem o sebevraždu. Nebo to byl jen demonstrativní protest? Doufala snad, že se tím činem věci nějak pohnou kupředu? Podle tvrzení zpěvačky Šárky Rezkové (51), která Dominice před časem poskytla azyl, nejstarší Gottova dcera lidi využívá.

„Její táta byl hrozně hodný člověk, myslel to s ní dobře.Co tak vím, tak tam Ivana nějakým způsobem zakročila. Ivana v žádném případě není nejhorší člověk, jak z ní mnozí mnohokrát dělali. Ona jen bránila svoji rodinu a manžela,“ domnívá se Rezková.

Chovala se Ivana nepatřičně?

Dominika se před svým nečekaným odletem do Finska nechala slyšet, jak nemile ji překvapily ukázky z dokumentu o otci, který snad brzy přijde do kin, a poukázala na názory lidí, kteří už film viděli. I oni se prý, stejně jako ona, pozastavovali nad tím, jak direktivním tónem Ivana s Karlem Gottem mluví.

„K tomuto bych ráda řekla, že jsem direktivní jednání vůči mému otci ze strany jeho ženy zažila několikrát a dodnes se s tím nedokáži smířit,“ prohlásila Dominika.

Pokud ji tohle dohnalo k útěku ze země, kde nemohla dýchat stejný vzduch jako macecha, pak to bylo opravdu unáhlené. Jak praví přísloví, pravda vždycky vyjde najevo! Pokud se ve filmu objevují skutečně scény, kdy si Ivana počíná nepatřičně, národ ji odsoudí.

Možná to jinak chytrá a prozíravá vdova nedomyslela a dokument o jejím manželovi z ní udělá zlou satorii. Nejprve se zdálo, že lítý boj mezi Dominikou a Ivanou je kvůli dědictví a majetku, jenže se ukázalo, že nejstarší slavíkovu dceru hnal do boje její chamtivý manžel.

Je to vlastně boj o chlapa!

Dominika sama přiznala, že dostala od otce dar v hodnotě pouhých šesti milionů, zatímco Ivana získala vše, včetně vily na Bertramce a autorských práv. Nenávist mezi oběma ženami pokračuje. Nejstarší dcery často lpějí na svém otci, který je vzorem pro ideálního partnera, a pro Ivanu byl Gott největší láskou. Dokážou se tyto dvě ženy někdy usmířit?

Byl Dominiky pokus o sebevraždu jen bojová taktika na bázi vydírání? Nebo ji macecha dohnala k nejhoršímu?

To ukáže čas, máme se na co těšit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama