Dolehl na ni velký smutek

Jak jsme vás již informovali, zpěvačka Bára Poláková (37) má už delší dobu řešit krizi se svým partnerem, hercem Pavlem Liškou (48).

A zdá se, že až teď na ni začal doléhat veškerý stres, jenž v posledních měsících zažívala, a prozradila i pár zajímavých faktů, které doposud nikdo nevěděl.

Také vás může zajímat ...

„Měsíc a půl jsem byla s holčičkami na horách,“ prozradila Bára, která si nejspíš potřebovala pořádně vyčistit hlavu od starostí.

Trápí ji výčitky

Pavel jim ale očividně společnost nedělal, protože o něm nepadlo ani slovo. Zřejmě si tak užívala dámskou jízdu jen se svými dcerami. Byl to ale záměr, jen aby si odpočinula, nebo už Pavla definitivně odepsala?

Je dost možné, že nakonec opravdu došlo na rozchod. Přiznala totiž, že se někdy cítí jako špatná matka, protože spoustu věcí nestíhá. Dcerám by se ráda víc věnovala, ale jednoduše na to teď nemá kapacitu.

Už nejsou spolu?

To jen napovídá tomu, že je na všechno sama a Liška už v jejím životě není. Pomalu, ale jistě se Bára začíná otevírat, snad se brzy dozvíme celý příběh.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama