Doma mají neshody kvůli dětem

Když se před deseti lety dali herečka Táňa Vilhelmová (42) a zpěvák Vojtěch Dyk (35) dohromady, měla už ona z předchozího vztahu dva syny Františka (15) a Cyrila (12).

A přestože se Dyk tvářil, že starat se o cizí děti je pro něj naprosto přirozené, po letech přiznává, že s tím měl problémy. Že krev není voda si zřejmě uvědomil, až když se mu narodil vlastní syn Alois (7).

Také vás může zajímat ...
Tlačí snad znovu herečka na zpěváka, aby rozšířili rodinu?

Něco takového může přinést do vztahu řadu problémů. Žádná žena by totiž nechtěla, aby její partner, byť nevědomky, upřednostňoval jen jedno z dětí.

Situaci ve slavné domácnosti prý ještě vyostřuje fakt, že Táňa by si údajně přála zkusit ještě holčičku, ale podle všeho se do toho Vojtovi už moc nechce. Zvládat jedno svoje a dvě cizí děti je na něj podle okolí tak akorát.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama