Doma šampíčko a zase špitál!

Tisíce fanoušků potěšilo a do-jalo, když se jejich blonďatá víla vrátila z nemocnice vyléčená z virové nákazy.

Bohužel se ale zpěvačka Hana Zagorová (74) doma sotva otočila, vyslechla od manžela, pěvce Štefana Margity (64) přání k narozeninám, ťukla si s ním svým oblíbeným šampaňským a do nemocnice se vzápětí musela ještě na pár dní vrátit.

Také vás může zajímat ...

Koronavirus a jeho léčba jí totiž zásadně zhoršily krevní obraz. „Ta mrcha mi rozhodila krvinky, tak snad se to umoudří. Cítím se ale mnohem líp.

I když jí zdraví hapruje, určitě se brzy vrátí

S láskou vzpomínám na nádherné koncerty na konci srpna, kde na mě asi někdo tu mrchu plivnul,“ vyjádřila se oblíbená „Zagorka“.

Je nad věcí, což je velmi pozitivní zpráva, a děkuje všem příznivcům za jejich podporu na sociálních sítích. Z nemocnice už je opět zpátky doma. Prosincový vánoční koncert v Lucerně chce tutově stihnout.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...