Doma velí mladší žena?

Hvězda Slunečné svoji ženu vychvaluje, kde se dá. Nyní se ale JAN ŠŤASTNÝ (54) možná trochu nechtěně prořekl, že všechno nebude jen růžové.

Vždycky byl hodně pro rodinu, to je o něm známo. Když se provalila nevěra jeho první ženy, srazilo ho to na kolena. Janu Šťastnému (54) se tehdy všechno rozpadlo na tisíce kousků. Na své ženě a dětech byl totiž doslova závislý.

Také vás může zajímat ...

Proto ani nebylo překvapením, když si začal s mladičkou kolegyní Barborou Petrovou (34). Tu si velmi brzy vzal za manželku a narodil se jim syn Ondřej (8). Jenže zatímco si většina myslí, že je jejich devítileté manželství reklamou na dokonalé štěstí, možná by se mýlil.

Z mladé manželky byl nadšený

Když se ti dva v roce 2011 brali, herec se dmul pýchou. S mladou ženou po boku si tak mohl splnit další ze svých snů, které se mu rozplynuly jako pára nad hrncem, když ho první žena podváděla. Mohl totiž začít zase hezky od začátku.

První svatba s Petrovou byla jenom formální, na cestě byl totiž jejich syn a oni nechtěli, aby se narodil mimo manželský svazek. Další svatbu měli údajně rok poté, a to se vším všudy. Vedle Barbory jenom kvetl a nikdo by ani neřekl, že je dělí dvacetiletý věkový rozdíl.

Je všechno úplně jinak?

A nejinak tomu má být i dnes. Herec si svou ženu nemůže vynachválit a pěje na ni jenom samé ódy. Všechno ale začalo být až moc okaté, proto se už nějaký ten měsíc spekuluje o jejich krizi. Společně jsou vídáni stále méně, a jak se zdá, má to svůj důvod.

Herec totiž přiznal, že on je tím hlavním tahounem celé rodiny. Na tom by jistě nebylo nic špatného. Jakožto známý herec má práce přece jenom víc než Barbora, která momentálně účinkuje jen v pár divadelních představeních.

Novinkou však je, že Šťastný nejspíš všechno doma dělá úplně sám! Přiznal totiž, že je to on, kdo vyzvedává syna ze školy, ten, kdo zařizuje veškeré nákupy a péči o domácnost.

Udělala si z něj sluhu?

Petrová musí moc dobře vědět, že by jí herec snesl i modré z nebe. A podle toho to také zřejmě vypadá. Zalíbil se jí snad veškerý servis, který jí manžel poskytuje, že už se ani neunavuje dělat něco sama? Nebo se snad Jan bojí, že by ho Bára mohla opustit kvůli mladšímu, a tak skáče, jak ona píská?

Na svůj věk se necítí

Roky však plynou a ruku na srdce, Šťastný už dávno není nejmladší a sil mu pomalu, ale jistě ubývá. On si to však stále nechce přiznat a snaží se tvrdit, že se na svá léta rozhodně necítí. Dost možná k tomu ale nemá ani prostor. Pokud je neustále v takovémhle zápřahu, nic jiného mu zjevně nezbývá. Měl by se však šetřit, už jen kvůli jejich synovi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama