Dostala se do seriálu Slunečná z protekce?

Poslední dobou se Eva Decastelo (41) prosazovala spíš jako moderátorka než jako herečka. Jenže nedávno získala roli v seriálu Slunečná a vypadá to, že se větší aktivitě na umělecké scéně nebrání. Jak ale k tomuto kšeftu přišla? Skutečně zaujala talentem, nebo to bylo jinak? Autorem scénáře je totiž její manžel René Decastelo (46).

Také vás může zajímat ...

Svádí to tak si myslet, že se postaral o to, že v seriálu hraje. Tomu se ale prý Eva brání s tím, že kdyby to tak bylo, dostala by jistě významnější roli. Třeba ale právě to byl záměr jejího manžela. Mohl jí zařídit menší roli, aby to nebylo tak nápadné.

Tak či onak je ale ze své malé role nadšená a pokud si ji diváci oblíbí, je klidně možné, že jí to otevře dveře k dalším zajímavým projektům..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...