Eliška Bučková a Jakub Vágner: Je mezi nimi konec?

Že je ve vztahu modelky ELIŠKY BUČKOVÉ (29) a rybáře JAKUBA VÁGNERA (36) něco v nepořádku, už si cvrlikají i vrabci na střeše. Léto strávili hlavně prací, a když už si měli odpočinout, vyrazila Eliška sama k moři a poté odjeli do Amazonie. Ovšem modelka nazvala svého milého kamarádem a tvrdí, že je single.

Sama v posteli

Také vás může zajímat ...

S rybářem sice bydlí, ale v podstatě spolu nežijí. „Vidíme se třeba šest dní do měsíce,“ smutně přiznala Eliška. Sice tvrdí, že pak mají důvod se na sebe těšit, ale jak je vidět z jejího profilu na sociální síti, když je Vágner doma, ona se raději natáčí na mobil a komunikuje s fanoušky, než aby byla s ním.

Také se vyfotila sama na posteli a politovala se, jak je osamělá. To byl jistě impulz pro její mužské fanoušky, kteří vycítili, že mají u krasavice šanci. Téměř to vypadá, že půjdou brzy Bučková s Vágnerem od sebe. Jen najít chvilku, kdy by se mohli konečně rozejít a dál se netrápit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...