Eva Holubová: Stáhla se do ústrani

Má strach, že je další na řadě? Eva Holubová (60) se prý v posledních dnech chová velmi prapodivně. Vždycky působila jako veselá kopa, která rozesměje každou společnost a černý humor a sarkasmus jí jde stejně dobře jako herectví.

Nyní je ovšem všechno jinak. Nedávno se zúčastnila pohřbu svého blízkého kamaráda, spisovatele Jiřího Stránského (†87), a sebralo ji to tolik, že se od pohřbu na veřejnosti téměř neukazuje. Prý už je to v poslední době druhý blízký člověk, který ji zemřel, a ona se tak bojí, že teď bude na řadě ona sama.

Také vás může zajímat ...

O humor zkrátka zničehonic přišla. Nic ji prý netěší, hrát ji údajně už také příliš nebaví. Nejraději už by jenom cestovala. Jenže tu má stále mnoho pracovních závazků, které jí kariéru ukončit znemožňují.

Aktuálně však nemá vůbec chuť pouštět se do něčeho nového. Prý si uvědomila, že už tu dlouho být nemusí, a tak nechce celé dny trávit natáčením nebo hraním na jevišti. Její příznivci ale věří, že ji smutek zase brzy opustí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama