Felixova rodina v šoku. Svatba na spadnutí?!

S mladicí omládl i on.

Milenka a oficiální partnerka saxofonisty Felixe Slováčka (75), výtvarnice Lucie Gelemová (35) utahuje šroub neboli je odhodlaná svého obstarožního partnera dotáhnout k oltáři stůj co stůj.

Obráží s ním svatby přátel a pilně zásobuje sociální sítě snímky ve stylu Felix a Lucie, ženich a nevěsta. Dokonce se pochlubila, že už potřetí chytila svatební kytici, čímž rozpoutala ze strany části Felixovy rodiny bouři odporu.

Také vás může zajímat ...

U fotky s kyticí byl totiž popisek „Chytila jsem na pasece květinu – aneb do třetice všeho dobrého.“ Za to jí pěkně vynadal Felix mladší (35), jde totiž o narážku na písničku, se kterou je spojena Felixova manželka Dáda Patrasová (62). „Je to trapný, ubohý a vlastně i zlý, vysmívající se naší rodině,“ soptil syn Felix.

Geleová reagovala překvapujícím sdělením, že uvedenou větu napsal sám Felix starší.

Přijde snad skutečně rozvod a svatba?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...