Gabriela Lašková: Tajná válka moderátorek

Narození potomka a mateřství je událost, která každé ženě změní život. I ten profesní, a jak se přesvědčila moderátorka GABRIELA LAŠKOVÁ (28), nemusí to být vždycky jenom k lepšímu.

Bývalé královně krásy z roku 2013 role moderátorky hlavních zpráv na Primě výborně sedla. S bývalým desetibojařem Romanem Šebrlem (43) tvořili sympatický pár, zdravě to mezi nimi jiskřilo a u diváků si rychle získali popularitu.

Také vás může zajímat ...

Ale potom přišel čas, aby se rodina Gabriely a jejího Filipa (29) rozrostla. Lašková celých pět měsíců tajila své těhotenství a chystala se pracovat, dokud to půjde. Měla oprávněné obavy, že ji některá z kolegyň vyšachuje. Aby ne, usedat každý večer vedle pohledného chlapáka, jako je bývalý olympionik, to by si žádná nenechala ujít.

Ještě před odchodem na mateřskou se Lašková nechala slyšet, že pevně doufá, že ji Roman podrží a nenechá si ji vzít.

O složení zprávařských dvojic ale nerozhodují jenom samotní moderátoři.

Šebrleho jí vyfoukla Perkausová

Letos na Velký pátek se manželům Laškovým narodil syn Benedikt. Moderátorka od první chvíle popisovala, jak je šťastná, o synkovi mluvila jako o splněném snu a čisté radosti. Má určitě velké štěstí, že manžel je na tom stejně a s péčí o miminko jí prý pomáhá, seč může. Mateřskou idylku ale Gabriele záhy začaly kazit obavy o pracovní místo.

Ne, že by ji Prima nechtěla zpátky, ale moderátorka stále doufala, že se bude moci vrátit ke svému parťákovi. A jakmile zjistila, že ji po boku Šebrleho nahradila blonďatá sexbomba Eva Perkausová (24), bylo jí jasné, že se jí tenhle sen asi těžko splní.

Tři měsíce po porodu začala sondovat možnost svého návratu na obrazovky.

Náhradník nemá šanci

Její nejčernější obavy se naplnily. Perkausová se Šebrlem si pracovně sedli, sluší jim to, a vedení televize ani nenapadlo, dělat další změny. Při hledání nového partnera pro Laškovou byl nějaký čas ve hře moderátor Novy, urostlý čtyřicátník Ondřej Novotný (40). Ten ale vycouval, protože nechtěl moderovat zpravodajskou relaci. Laškové byl nakonec přidělen mladý hezounek Matěj Misař (26).

A i když je ve svém oboru jistě zdatný, proti těžkotonážnímu charismatu Šebrleho nemá šanci.

A nastalo peklo.

Úsměvy skrývají nenávist

Divák nic nepozná, protože moderátoři jsou profesionálové a před kamerami dokáží zářivými úsměvy zakrýt jakékoliv neshody. Ale od první chvíle, kdy se nová dvojice oficiálně představila, přicházejí z televize o Laškové hodně nelichotivé zprávy.

Dřív rozdávala úsměv na všechny strany a byla radost se s ní potkat. Teď je prý většinu času mimo kamery zamračená, působí podrážděně a není s ní řeč. Někteří kolegové se jí údajně už vyhýbají, protože si má bez přestání stěžovat na nového kolegu a na vedení, které s ní „vyběhlo“.

Byl opravdu jenom kolega?

Vypadá to, že se bývalá Miss přes ztrátu Šebrleho nedokázala přenést. A v zákulisí se začíná šuškat i o tom, že jí možná nejde jen o to, sedět vedle hvězdného kolegy, ale že mezi nimi mohlo být i něco víc, než jen pracovní vztah.

Jestli poplašné zprávy nelžou, měla by si krásná moderátorka asi srovnat hodnoty. Má prestižní, dobře placené zaměstnání, hodného milujícího manžela a krásného syna. Jestli k tomu potřebuje hvězdného milence, měla by se určitě porozhlédnout jinde. Tyhle vztahy totiž málokdy končí dobře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama