Hádky s dcerou?

Není žádná novinka, že dcera modelky Ivy Kubelkové (42) Natálka (15) je na přehlídkovém mole v poslední době častěji než její slavná maminka. Iva měla velkou radost z toho, že se její dceři v modelingu daří a že po ní něco podědila.

Nelíbí se jí, jak dceru návrháři oblékají

Také vás může zajímat ...

Nicméně poslední dobou to má mezi ní a Natálkou skřípat. Doposud byly totiž dceři oblékány modely, které braly zřetel na to, kolik jí je let. Nicméně na nedávné přehlídce si musela patnáctiletá Natálie obléct šaty s výstřihem až po pupík.

To se Kubelkové samozřejmě nelíbilo a zaprotestovala proti tomu. Sama přitom určitě ví, jak to na mole chodí. Modelky zkrátka dělají svou práci a nosí to, co jim návrháři připraví.

Chová se jako profesionálka

Iva měla svou dceru konfrontovat s tím, že takové modely si oblékat nebude.Nicméně Natálka se zachovala jako pravá profesionální modelka. Nemůže si vybírat, a tak to zkrátka je. Kubelková nejspíš začíná mít o dceru strach. Možná ji do modelingu zasvětila až příliš brzy a teď si začíná všímat následků.

Na druhou stranu nemůže dceři nic vyčítat. Tím by docílila jen dalších hádek a přece nebude bránit dceři v slovně rozjeté kariéře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...