Hledá synovi nevěstu

Herečce, která září v seriálu Slunečná, Daně Batulkové (62), dělá starosti její syn Jakub Prachař (36). Ten se přednedávnem rozešel s modelkou Denisou Dvořákovou (29) a Dana si dělá vrásky z toho, že je zase „na ocet“.

Už touží po dalších vnoučatech a tento sen se jí zase o něco vzdálil. Je sice babičkou malé Mii (2,5), kterou má Prachař s Agátou Hanychovou (35), ale tu asi vídá jen zřídkakdy. Asi si vždy představovala dům plný dětského smíchu a ta věčná samota už ji doslova užírá.

Také vás může zajímat ...

Už by chtěla mít dům plný vnoučat, ale nedaří se

Chystá se snad věci vzít do vlastních rukou? Nebylo by to poprvé, co by se do Jakubova života míchala víc, než je třeba. Nikoho by tedy nepřekvapilo, kdyby se Batulková snažila svému synovi dohodit nějakou nevěstu podle vlastních představ.

Hlavně aby byla rodinný typ, to herečce stačí. Snad tím ale nenadělá víc škody než užitku. Mohlo by se totiž stát, že by to herce a moderátora mohlo urazit a byl by rázem oheň na střeše. Možná by měla všechno nechat spíš na něm. Jakub určitě nemá o nápadnice nouzi a poradí si sám. Spíš by mohla zkusit zatlačit na dceru Marianu (26).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...