Hrozí mu operace?

Zpěvák Michal David (58) přiznal, že má strach o své zdraví. Sdělil, že si patrně poslední dobou domluvil příliš mnoho pracovních zakázek. Vypadá to, že nedokázal odhadnout, kde jsou jeho hranice. Zabýval se prý neustále tvorbou jeho připravovaného muzikálu, a ještě navíc po večerech vystupoval na společenských akcích.

Také vás může zajímat ...

Začaly ho přepadat velké bolesti a lékaři zjistili, že má několik výrůstků na krční páteři. Prý mu nepomohla ani fyzioterapie. Proto bude muset navštívit magnetickou resonanci. Snad mu alespoň ta ukáže, kde je problém.

Otázkou je, jestli se Michal hodlá i nadále fyzicky vyčerpávat. Pak by pro něj byla operace nevyhnutelná a na práci by mohl zapomenout..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...