Hvězda Slunečné má velký koníček: ženy!

Všem svým milenkám je věrný. Představitel Pavla Slaniny ze seriálu Slunečná, herec Karel Zima (48), má zdánlivě božský život. Jeho kratochvílí jsou ženy.

Také vás může zajímat ...

Sám přiznává, že dokud se opravdu nezamiluje, patří všem. Od rozchodu s manželkou, herečkou Magdalenou Zimovou (46), před devíti lety prožil mnoho dalších vztahů. Ale otázkou je, zda ještě vůbec bude někdy schopen najít ženu, která by jeho exmanželku nahradila.

Rozchod po sedmnácti letech nebyl dramatický a dodnes spolu mají exmanželé skvělý vztah. Skoro to vypadá, že se neměli rozcházet. Jak ale herec přiznává, bez rozvodu by ty vztahy tak fajn být vůbec nemusely. A tak Zima stále doufá, že jej velká láska ještě někdy čeká. V každém případě pátrá s nasazením!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama