I po osmdesátce na něj ženské letí

Je to sotva půl roku, co Jiří Krampol (82) řekl navždy sbohem milované ženě Hance (†59). Ačkoli stále truchlí a s její ztrátou se těžce vyrovnává, čelí tlaku chtivých žen ze svého okolí.

Také vás může zajímat ...

Je to i tím, že na svůj věk vypadá skvěle. Kam prý přijde, tam je v obležení krásných dam. Jak se ale nejednou ukázalo, neláká je jen hercovo kdysi vypracované tělo, ale zejména údajně tučné konto. „Některé ženy mohou mít mylné představy, že mám hromady peněz,“ směje se moderátor s tím, že by je rád vyvedl z omylu.

Zuzana Bubílková (68)

Nové známosti se prý nezříká, ale řešit něco takového nyní se mu zdá nevhodné. Vždyť s Hankou strávil krásných 27 let života a ta se nedají jen tak vymazat. Ještě nedávno Krampola spojovali s moderátorkou Zuzanou Bubílkovou (68), s ní ho ale pojí jenom letité přátelství.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama