Jan Rosák: Na co šetří peníze?

Jeho postava v seriálu Modrý kód přednedávnem zemřela, a tak se musel herec JAN ROSÁK (71) rozloučit s jedním z dobře výdělečných kšeftů. Protože je zvyklý na svůj životní standard, musel se rychle poohlédnout po jiném lukrativním kšeftu.

Také vás může zajímat ...

Teď však neví, kam dřív skočit a dokonce sám uznává, že je toho na něj už moc. „Nabídky chodí samy, ani jsem to nečekal. Je faktem, že pracuji třeba víc, než když mi bylo čtyřicet,“ prozradil Rosák. Ani ve svém věku nehodlá zvolnit.

Stejně jako mnoho jeho kolegů z branže asi bude pracovat až do té doby, než „padne na kolena“. Momentálně hraje v několika divadelních představeních a ještě se bude střídat o roli s PAVLEM TRÁVNÍČKEM (67) v muzikálu Tři oříšky pro Popelku. Na co ale potřebuje tolik peněz? Chce si ještě užít luxusu, dokud může?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...