Michaela Mauererová: Nedokáže se ovládat

Rychleji mluví než myslí. A to Míše Maurerové (39) v životě přináší spoustu problémů. Kvůli své prořízlé puse už údajně ztratila spoustu kamarádů a také přišla o mnoho pracovních příležitostí. Jenže si nemůže pomoct. Poslední roky se sice snaží se ovládat, ale sem tam jí to stejně trochu ujede. Své o tom ví i její kolegové.

Má strach mluvit

Také vás může zajímat ...

Kolikrát se prý s ostatními baví, jako by nic a uprostřed věty někoho třeba urazí nebo vyzradí tajemství. To, že udělala chybu, jí ale dojde až příliš pozdě. Sice se pak vždycky omluví, ale co je to platné. A tak se prý její kolegové i kamarádi rozhodli jí raději nic neříkat, protože co člověk neví, to nepoví.

Proč ztratila tolik kamarádů?

Problém je ovšem v tom, že kdykoliv je pozvána na večírek či jinam do společnosti, jakmile přijde, všichni prý utíkají. Mají strach se před ní o čemkoliv bavit. A sama herečka se zase bojí, že řekne, co nemá a někoho urazí. Zřejmě se ocitla v začarovaném kruhu, ze kterého není úniku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama