Jana Stryková a Matěj Matuška: Konec jejich vztahu?

Vypadá to, jako by herečka JANA STRYKOVÁ (39) absolutně rezignovala na vztah se svým partnerem MATĚJEM MATUŠKOU (38). Mnoho večerů tráví v divadle a dny zase na natáčení seriálů, a i když si to trochu vyčítá, kvůli partnerovi to zrovna není.

Jediný, po kom se jí stýská, je téměř pětiletý syn JÁCHYM, který musí trávit více času se svým otcem. Ani stesk ovšem Strykovou nedonutí k tomu, aby nějaký kšeft odmítla a více se věnovala rodině. Jednoho dne jí nemusí pouze opustit Matuška, ale také syn jí možná vyčte, že se mu v dětství příliš nevěnovala.

Také vás může zajímat ...

Žádná romantika

Když už si na partnera alespoň najde čas, žádná romantika se nekoná. Celkově se Stryková o vztahu nevyjadřuje příliš optimisticky. Svatbu rozhodně odmítá a neuvažuje ani o dalším dítěti. „Nic neplánuji, ale zatím ne,“ vysvětluje Stryková. S takovým přístupem se není možné divit tomu, že už toho Matuška začíná mít dost. Foto:.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...