Manželka v něm má poklad

Muže jako je herec Martin Sitta (52), kterého momentálně mohou diváci sledovat v seriálu Slunečná, by chtěla domů asi většina žen. Martin se totiž umí postavit ke každé práci.

A to i k takové, která u nás bývá často považována za typicky ženskou. Jemu to ale vůbec nevadí. „Vyluxuju, dojedu nakoupit, a strašně rád a dobře vařím.,” chlubí se Martin, který si kromě toho zvládne i obstarat dům, protože se nějakou dobu živil jako zedník.

Také vás může zajímat ...
Pro svou rodinu by udělal herec úplně vše.

No a když najde volnou chvilku, rád sebere všechny tři svoje děti a vyrazí s nimi do přírody, ideálně lézt na skály. Dokonce pro každé ze svých dětí vymyslel a zrealizoval jednu lezeckou cestu. Ale protože na světě nebývá nic ideálního, i Martin má své stinné stránky. Jednou z jeho slabostí prý bývala žárlivost, ale i n a tom se snaží pracovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama