Je s ním jen kvůli jeho slávě?

Nejlépe placený moderátor LEOŠ MAREŠ (43) svou manželku MONIKU MAREŠOVOU (38) zásobuje luxusem a penězi, za které si může koupit naprosto cokoliv. Ale s ním samotným příliš času netráví. Co se to s ní děje?

Poslední dobou se chová velmi podivně a nejspíš to vrtá hlavou i samotnému moderátorovi. Leoš Mareš (43) vydělává pohádkové částky, a tak si on i jeho žena Monika Koblížková (38) žijí výrazně nad poměry.

Také vás může zajímat ...

Leoš ji obklopuje luxusním oblečením, nejlepšími parfémy, doplňky a všemožnými vymoženostmi. Často spolu také vyráželi na drahé dovolené, přepychové plavby a na další milionové výlety. V současnosti má být ale v jejich manželství vše převrácené naruby.

Odmítá jeho pozvání?

Monika aktuálně nejraději tráví čas jenom sama a dalo by se říct, že společnost svého muže příliš nevyhledává. Když se Leoš snažil si s ní o tom promluvit, nedošel k žádnému pádnému důvodu.

Rozhodl se tedy nechat svou ženu v klidu, aby si urovnala myšlenky, a začal se více věnovat své práci. Nejspíš má v plánu jí uspořádat nějaké velké překvapení, které by jí udělalo radost. Pochopitelně už několikrát jí navrhoval, aby spolu jeli někam na dovolenou, ona ale odvětila, že na to nemá vůbec náladu.

Překvapením ale pro Leoše bylo, když si jeho žena před pár týdny vyrazila na dovolenou se svou maminkou.

Leoš má svou tchyni rád.

Proč ale Monika najednou změnila názor? Možná si se svojí maminkou jen potřebovala popovídat o tom, jak se v manželství zrovna cítí.

Dost ji proslavil

Než se Monika začala objevovat ve společnosti Mareše, pracovala jako běžná redaktorka v módním časopisu.O takové slávě, kterou jí Leoš poskytl, se jí prý ani nezdálo. Otevřel jí spoustu dveří, a to především ohledně pracovních nabídek. Jako redaktorka je uznávanější, oslovují ji módní značky, které s ní chtějí navázat spolupráci, a mnoho dalšího.

Svému manželovi je za tohle všechno nesmírně vděčná, ale podle Leoše se tak v posledních týdnech rozhodně nechová. Raději cestuje sama nebo s někým jiným než zrovna s ním. Že by před ním přece jenom něco tajila? Snad milence? Možná si na některém z mnoha večírků, kterých se zúčastnila, dala trochu víc míchaných drinků a stalo se něco, čeho lituje.

Byla by toho však schopná? Kdoví. Pravdu zná asi jenom ona. Nevěra je sice jedna z možností, která by vysvětlovala její podivné chování, ale přece jen byla Marešovi vždy oddaná. Snad se Monika brzy rozpovídá o tom, co ji trápí, aby to oba manželé mohli začít řešit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...