Je slavnější než ona?

Partner ji dokázal rozplakat po telefonu. Zlatá slavice Lucie Bílá (53) nemohla uvěřit svým uším, když jí její partner Radek Filipi (36) oznámil, že se stal mistrem světa v benchpressu, zvedání těžké činky.

Ale vítězství mu nespadlo jen tak do klína. Celý rok před souteží, která se konala v Brazílii, musel téměř každý den poctivě a tvrdě trénovat. Dalo by se tak říct, že je v určitých kruzích pomalu slavnější než sama slavice.

Také vás může zajímat ...

Ostatně se vše projevuje i na koncertech. Diváci se vždycky nemohou dočkat, až po boku Lucie zahlédnou i Radka. Pak se s ním fotí a ženy na něm mohou oči nechat. Zpěvačka se soutěže svého miláčka ale osobně nezúčastnila.

Filipiho měl doprovázet zpěvaččin syn Filip Kratochvíl (24), a tak vlastně o jeho nejslavnější chvíli přišla. Nezapomněla se ovšem pochlubit videem na sociálních sítích, kde plakala štěstím. Bílá v tu chvíli totiž pořádala charitativní bazárek v Otvovicích a nemohla tomu zpočátku vůbec uvěřit.

V kariéře ovšem Radka podporuje psychicky i finančně, takže měl pro vítězství všechny podmínky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...