Její muž jí nedopřeje žádný osobní život

O krizi v manželství Lindy Rybové (43) a Davida Prachaře (60) se mluví už delší dobu. Ty hlavní důvody, proč už jejich vztah není takový, jaký býval, ale vyplouvají na povrch postupně. A vypadá to, že především chování Prachaře má být tím, co má na manželství největší negativní dopad.

Údajně je totiž na Lindu kladen z jeho strany velký tlak, a to nejenom na to, aby se starala o domácnost a rodinu, ale především na to, aby ji také finančně zajistila. Zkráceně řečeno vlastně prý dělá David vše pro to, aby neměla Linda žádný čas pro sebe.

Také vás může zajímat ...

„Chodila bych na koncerty,“ přiznala Rybová co by dělala, kdyby toho neměla tolik. A možná právě toho se David bojí. Aby nezačala jeho manželka chodit více do společnosti a třeba se nezakoukala do jiného muže.

Uvidí se, jak dlouho to bude Linda tolerovat..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...