Její sestra bojuje o život

S nepříjemnou zprávou se svěřila herečka, známá z filmu Základní instinkt, Sharon Stone (62). Jen smutně musí přihlížet tomu, kterak její sestra Kelly bojuje s nepříjemným koronavirem covid-19.

„Může za to jeden z vás, odmítačů roušek. Kelly nemá imunitní systém. Byla jedině v lékárně,“ má herečka jasno v tom, jak se její sestra nakazila. Kromě Kelly také onemocněl hereččin švagr.

Také vás může zajímat ...

Rodina přitom v březnu odcestovala do sídla v Montaně, kde cítila, že by mohla být ve větším bezpečí. Neúčastnili se žádných večírků, nechodili nakupovat, dokud to nebylo nezbytně nutné a omezovali i kontakt s ostatními lidmi.

Na nebezpečný covid-19 už v rodině Sharon zemřela její babička a rovněž kmotra. Není tak divu, že má herečka o své nejbližší strach a dokonce se prý vše snaží řešit guvernérem Montany. Hlavně pak širší možnosti testování i pro osoby bez symptomů nemoci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...