Jiří Macháček: Dává mu manželka nůž na krk?

Už s ním zase cloumají choutky?

Manželka už ho má plné zuby! Čím ji JIŘÍ MACHÁČEK (52) naštval? Ženy se o něj perou a on jim prý nedokáže odolat. Velký pařmen a milovník žen je, zdá se, nepoučitelný a zadělává si problémy.

Se svou rodinou se prý naposledy oficiálně ukázal na akci před dvěma lety. Pochlubil se svou manželkou, dcerou i synem. Od té doby jako by se po rodině slehla zem. Ale neslehla, jen začal zase žít divočejším životem, jako zamlada. A do něj samozřejmě rodina nezapadá.

Také vás může zajímat ...

Rád si čichá k dámským kalhotkám

Jak jsme se ovšem od jeho přátel dozvěděli, manželka umí být velmi tolerantní a děti jsou zase rády, že nemají za otce nějakého páprdu. Jenže čeho je moc, toho je příliš. A na nedávném koncertě skupiny MIG 21, v níž je Macháček frontmanem, to zase pořádně roztočil! Na pódiu tleskal, skákal a zase projevil svůj oblíbený fetiš.

Vytáhl odkudsi dámské kalhotky a několik minut k nim slastně čichal.

Z chyb se nepoučil

Nestalo se tak ale poprvé. I na předešlých koncertech neváhal tenhle kousek se spodním prádlem provozovat. Jenže zatímco někomu to přijde vtipné, jiní se cítí víceméně pohoršeně. Rozhodně by se tak prý už neměl chovat otec dvou dětí a ženatý muž, který má doma milující manželku.

A ta jistě neví o jeho zákulisních praktikách, o kterých tak rádi hovoří Macháčkovi přátelé! Údajně se často po koncertech schází se svými fanynkami a živě s nimi diskutuje nad půllitrem piva. Všichni si mysleli, že má toto období už za sebou.

Když se před dvěma lety údajně po jednom z bujarých večírků vloupal společně se svými kamarády do jedné restaurace v Havířově, všichni jeho přátelé si mysleli, že se poučil a všech lumpáren zanechal.

Ale zřejmě tomu tak není.

Čeká ho rozvod?

Že by prožíval nějakou životní krizi a léčil si ji flirtováním a divokými večírky? Jak nám potvrdili jeho známí, manželce začíná docházet trpělivost. Kvůli dětem mu prý vždycky všechno dokázala odpustit, ale jak dcera, tak syn se konečně dostávají do věku, kdy už mezilidským vztahům rozumějí a nejsou tak malí, aby se bez táty neobešli.

Manželka KRISTÝNA tak údajně začíná uvažovat nad tím, že by Macháčkovi dala ultimátum. Buď večírky, nebo ona! Jak by se zpěvák rozhodl? Je pro něj zájem cizích žen skutečně tolik důležitý?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...