Jiřina Bohdalová: Zajímá vůbec ještě někoho?

Sama se nedokáže rozloučit se slávou?

Dřív byla jednou z nejpopulárnějších českých hereček. JIŘINA BOHDALOVÁ (87) však žije už jen z dřívější slávy a nové filmy příliš netočila. Teď se ale všechno změnilo. Poté, co prodělala na investici do falešných obrazů, potřebuje zřejmě každou korunu.

Má výhodu, že by jí její věk hádal málokdo. Teď se ale objevila fotka, na které vypadá, že má stovku na krku.

Také vás může zajímat ...

Příliš zestárla

Natáčí totiž nový film s režisérem JIŘÍM STRACHEM (45). Právě pro tuto roli musela Bohdalová zestárnout. Název i děj jsou zatím tajné, Strach ale prozradi, že jde o drama s detektivními prvky a že diváci uvidí Bohdalovou tak, jak ji neznají.

Role k jejím narozeninám

Herečka si pochvaluje spolupráci s hereckým partnerem KRYŠTOFEM HÁDKEM (36): „Je vynikající, má charisma, dobře vypadá…“ Tomu se dá věřit. Komu by se nelíbilo, pracovat s o dvě generace mladším kolegou? Bohdalová navíc tuhle roli dostala letos v květnu „k narozeninám“.

Přesto se těžko ubránit otázce: Bude herečka, která už se objevuje převážně na televizní obrazovce, opravdu lákat diváky do kin ještě téměř v devadesáti?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...