Jitka Čvančarová: Bříško jí dává zabrat!

Konečně se jí plní její velký sen! JITKA ČVANČAROVÁ (40) čeká se svým manželem PETREM ČADKEM (39) vytoužené miminko! Ale jak to vypadá, nic není tak úplně bez komplikací!

Všichni vědí, jak moc si přála pořídit své dceři ELENĚ (6) sourozence. Prohlašovala, že karié r a j i nezajímá, hlavně když bude rodit děti. „Co nejdřív to půjde, pokusíme se od další děťátko. Kariéra? Ta ať jde stranou. Nikdy jsem jí nežila,“ nechala se slyšet herečka.

Také vás může zajímat ...

Unavená a ztrhaná

Letos v březnu Čvančarová s Čadkem oficiálně přiznali, že čekají další přírůstek do rodiny. Pár neskrýval svou radost a nadšení, jenomže ne všechno je úplně tak, jak to vypadá. Podle svědků, kteří nedávno Čvančarovou viděli, na tom herečka není zdravotně úplně nejlépe. Vypadala značně unaveně, pod očima se jí objevily velké tmavé kruhy a vlasy měla, jako by si je snad týden nečesala.

Ani výraz její tváře nenapovídal, že by se měla zrovna dvakrát dobře. „Je mi skutečně fajn, čehož dokladem je to, že jsem tu,“ nechala se slyšet na slavnostním zahájení výstavy motýlů v pražské botanické zahradě herečka.

Nikdo jí to ovšem nevěřil.

Málem omdlela

A že nemluví tak docela pravdu, vyšlo najevo hned o pár minut později. Když pózovala pro fotografy, zničehonic někam rychle odběhla. „Nutně se potřebuji napít!“ křičela herečka. Lidé se báli, aby ve skleníku neomdlela, a tak se pro ni pořadatelé výstavy snažili udělat první poslední. Čvančarová ví, že těhotenství není procházka růžovou zahradou.

„Kdo řekl, že těhotenství je nekrásnější období v životě ženy, musel být muž!“ tvrdila měsíc před porodem své první dcerky.

A vypadá to, že druhé těhotenství bude ještě o dost horší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...