Karolína Plíšková a Lucie Borhyová: Drsná dívčí válka o chlapa

Nejdrsnější bývá válka, která probíhá v tichosti. Vypadá to, že právě takovou válkou si prochází známá moderátorka LUCIE BORHYOVÁ (40) a tenisová jednička KAROLÍNA PLÍŠKOVÁ (26).

Není divu, že jedna na druhou stále žárlí a mají potřebu se předhánět. Obě dvě je učaroval jeden a ten samý muž a tím je moderátor Michal Hrdlička (29). Lucie Borhyová (40) s ním má čtyřletou dceru a není tajemstvím, že do něj byla hluboce zamilovaná.

Také vás může zajímat ...

Žhavé fotky

Tudíž není pochyb o tom, že v srdci ho Lucie stále má. Karolína Plíšková (26) je však Michala zákonitou manželkou a to Lucka, jak se zdá, nedokáže překousnout. Před nedávnem byla Plíšková s Hrdličkou na společné dovolené v teplých krajinách.

Podle fotek bylo vidět, že si pobyt náramně užívali a to se vším všudy. Na sociální sítě přidávali každý den fotky pláží, dobrého jídla a také snímky krásných západů slunce. Mimo jiné však Hrdlička svou drahou polovičku vyfotil v plavkách u bazénu a Karolína fotku hned publikovala.
Tím však pobouřila svoji největší sokyni, která okamžitě reagovala.

Ony dvě se perou, on je směje.

Neváhala ani minutu

Odezva na sebe nenechala dlouho čekat. Sexy Borhyová pár chvil na to přidala pikantní fotografii z běhu. Vystavila se na ní jen v podprsence a legínách. Zdá se, že fotografií narážela na Karolínino poněkud drobnější poprsí, bylo to tedy vcelku jasné rýpnutí. Má tohle zralá moderátorka zapotřebí? Proč se s Plíškovou neustále srovnává?

Měla by se v životě usadit a konečně se posunout dál.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama