Kateřina Kristelová: Vyměnila Řepku za jiného?

Opravdu je Kateřina Kristelová (39) věrná svému příteli Tomáši Řepkovi (45) až za hrob a zůstane s ním, dokud je smrt nerozdělí? Tohle svědectví vypovídá o opaku… Když mluví moderátorka Kateřina Kristelová o svém příteli, fotbalistovi Tomáši Řepkovi, vždy používá velká slova.

Všechny se snaží přesvědčit, že jejich láska je tak silná, že je nic na světě nemůže rozdělit „Za sebe můžu říct jenom to, že kdyby se Tomášovi stalo cokoliv v životě, od těch nejstrašnějších scénářů po ty mírně strašný, středně strašný, tak já bych mu vždycky stála po boku.

Také vás může zajímat ...

A bylo by mi úplně jedno, jak dlouho bych na něj musela případně čekat. Já ho beru jako životního partnera,“ opakuje. Naznačuje, že pokud si půjde Řepka sednout do vězení za podvody, za které je nyní souzen, ona na něho bude věrně čekat klidně až do soudného dne.

Není to ale jen další divadlo pro veřejnost? Když byla Kristelová viděna před nedávnem, nevypadalo to, že by měla oči jen pro svého přítele. „Potkala jsem Kristelovou s Řepkou v pivnici v Dobřanech.

Byli tam ještě s nějakými lidmi, zřejmě to byla nějaká fotbalová akce,“ rozvyprávěl se očitý svědek s tím, že za Řepkou tam chodili mladíci ve fotbalových dresech pro podpis. Jenomže zatímco on se věnoval fanouškům, Kristelová se dobře bavila s jiným mužem, žejmě kamarádem jejího přítele.

„Sportovní typ, vysoký, urostlý, s moderním plnovousem, náušnice v uchu, zřejmě to byl také nějaký fotbalista,“ popsal dotyčného náš informátor. „Všichni tři seděli vedle sebe na lavici, Kristelová mezi oběma muži uprostřed,“ popisuje dál s tím, že to vak vypadalo, jako když blondýnka patří spíš k onomu vousáčovi, než k Řepkovi.

„Evidentně si dobře rozuměli, bylo vidět, že k sobě mají blízko. Když se potom společně fotili, Kateřina se místo k Řepkovi přivinula k tomuto kamarádovi. Fotbalista vedle nich vypadal tak trochu jako páté kolo od vozu,“ dodává.

Následně se pak prý fotili ještě s dalšími lidmi před podnikem a Kristelová byla opět přilepená k dotyčnému vazounovi, zatímco její přítel byl na opačné straně kupiny. Je tedy snad realita trochu jiná, než se moderátorka snaží všem namluvit? Jak je vidět, flirtování s jinými muži se ani po boku svého opjevovaného fotbalisty rozhodně nezříká.

A kdo ví, zada mezi těmi dvěma není něco víc, o čem ani nevíme. „Kateřina měla vždycky slabost pro rebely. Zarostlý vysoký ranař je přesně její typ,“ soudí člověk, který Kristelovou zná. Jak to tedy vlastně s bezbřehou láskou Kristelové a Řepky je? Jistě to ukáže čas.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...