Kdo z ní chce udělat internetovou hvězdu?

Herečka Vanda Hybnerová (52), známá ze seriálu Ulice, se ocitla pod velkým tlakem svojí dcery Josefíny Rašilovové (26), která se rozhodla vzít matčin život tak trochu do vlastních rukou.

A přestože Vanda nikdy moc netíhla k moderním technologiím, teď se to zřejmě změní. Josefína si totiž umínila, že jí založí účet na sociální síti.

Také vás může zajímat ...
V seriálu Ulice hraje manželku Jiřího Štrébla, zajímavé je, že s ním žila i ve skutečnosti

„Chci, aby šla s dobou,” říká o tom Rašilovová. Zároveň ale přiznává, že důvodem jsou i peníze. Na nejrůznějších reklamách se totiž dají v internetovém prostředí vydělat obrovské částky.

A to až dosud Hybnerové unikalo. „Máma se vidí jako herečka, a ne jako reklamní plocha,” přiznává hereččina dcera, že její matka z tohohle nápadu není úplně nadšená. Jenže doba je zlá a účty se, bohužel, neptají. A tak i Hybnerová podlehla a brzy bude propagovat nejrůznější zboží

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama