Kubišová pláče: Co bude se zvířátky?

Národ pejskařů (a kočičkářů), to jsme my, Češi. Proto vzbudila rozruch zpráva, že po třiceti letech končí pořad, který kdysi rozjížděla zpěvačka Marta Kubišová (78) ruku v ruce s kaskadérem Zdeňkem Srstkou (†83) – Chcete mě?.

„Pláču! Lhala bych, kdybych tvrdila, že ne, končí pořad, který zvířatům opravdu pomáhal,“ vyjádřila se známá milovnice všeho živého s tím, že už ji na konci léta televize upozorňovala, že na pořad docházejí peníze a klesá i sledovanost.

Také vás může zajímat ...

Pořad se za léta vysílání stal legendou, pomáhal najít pro zvířata nový domov, zaobíral se ale i nelehkým osudem čtyřnohých kamarádů.

V pořadu Chcete mě? hledal nový domov zvířatům.

Nabídka opuštěných zvířátek na obrazovce prý už neobstála v konkurenci stejné služby na sociálních sítích. Pořad už s ohledem na zdraví a nebezpečí koronaviru Marta netočila, ale nabídla se, že opět začne, pokud to pomůže. Ale nebylo to nic platné. „Ještěže se toho Zdeněk nedožil,“ uzavírá zpěvačka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama