Kvůli nemoci opouští seriál

Ikdyž se herec Václav Postránecký (75) snažil co nejdéle skloubit plnění pracovních závazků společně s drastickou léčbou chemoterapiemi, už mu došli síly a hlásí odchod z televizních obrazovek. Herec se rozloučí jak s klíčovou rolí v seriálu TV Prima Krejzovi, ale také s moderováním oblíbeného kutilského pořadu Receptář prima nápadů.

Také vás může zajímat ...

„Václav Postránecký se dokázal práci věnovat do poslední chvíle. Teď však nastal čas, kdy se musí především postarat o sebe a svoji rekonvalescenci. Zkrátka si nemoc vybrala svou daň,“ prohlásila hercova manažerka Michaela Flenerová.

Vedení televize ovšem nenechalo nic náhodě a již našlo za oblíbeného herce náhradu. Obě místa převezme herec Oldřich Navrátil (65), který si tak přišel k výborným kšeftům.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...