Láká nového milence?

Bývalá manželka producenta Jiřího Pomeje (†54), Andrea Pomeje (31) velmi ráda ukazuje své upravené poprsí. Se svými fanoušky sdílela i detaily operace, problémy, bolesti a spoustu dalšího. Andrea však nezůstala jen u poprsí, a nejspíš se chtěla pochlubit celou svou postavou, na kterou je patřičně pyšná.

Na svých sociálních sítích tak sdílela video, na kterém se předvedla jen v bílém krajkovém spodním prádle. Podle ní bylo cílem videa ukázat, jak moc se opálila, ale podle všeho byl záměr zcela jiný.

Také vás může zajímat ...

Zatrhne jí to?

Toto její vystavování se údajně vůbec nelíbí jejímu partnerovi Petru Plačkovi (38), protože Andree se mají do zpráv ozývat různí muži s různými nabídkami.

Co když ale přesně to je Andreiným záměrem? Pravděpodobně touží po movitějším partnerovi. Už ji asi nebaví jezdit po klubech a hrát, aby uživila sebe a malou dceru..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...