Lenka Vlasáková: Románek při práci

Po 16 letech vztahu s JANEM DOLANSKÝM (40) zřejmě herečce LENCE VLASÁKOVÉ (46) došla trpělivost. Celou dobu čekala, až si ji milý vezme, místo toho spolu žijí jen psí knížku.

Svatba je důležitá

Také vás může zajímat ...

Proč se jí nedaří ho dostat na radnici? Blízcí přátelé tvrdí, že pro něj není svatba důležitá, a navíc nemá čas. Jenže Vlasáková už několikrát řekla, že svatba je pro vztah důležitá. V jejich případě, kdy spolu vychovávají čtyři děti, už si možná Dolanský myslí, že má partnerku jistou. Jenže se asi mýlí.

Důvěrnosti se seriálovým kolegou

Lenka byla totiž přistižena v důvěrném rozhovoru se svým kolegou JIŘÍM LANGMAJEREM (51), jehož vztah s herečkou a moderátorkou ADÉLOU GONDÍKOVOU (45) také momentálně asi prochází krizí.

Že by se bývalému donchuánovi opět zapalovala lýtka? Vlasákové může Langmajer imponovat i tím, že je starší. Přece jen je Jan o šest let mladší a nemusí si ve všem rozumět. Možná to je všechno jen souhra náhod, ale jak tvrdí fanoušci obou herců, každý vztah je potřeba někam posouvat, a pokud se tak neděje, dříve nebo později se vyskytne problém.

Neměl by Dolanský zpozornět?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...