Léto bez manžela?

S manželem bez sebe nedají ani ránu, přesto nyní udělala Vendula Pizingerová (47) výjimku a manžela opustila. Co se stalo? Jedna z jejích kamarádek tvrdí, že s ním odmítla jet na jejich oblíbenou turisticko-adrenalinovou dovolenou, protože si jednou chtěla udělat volno podle sebe.

A Pizingerová prý nejraději leží na pláži, opaluje se a nic nedělá. Její kamarádka Eva Holubová (60) ji tak pozvala do svého příbytku do slunné Itálie, přesněji na Sicílii, kde si spolu několik dní nerušeně užívaly.

Také vás může zajímat ...

Její manžel údajně také odjel na dovolenou a také se svými přáteli. To ale u nich nebývá příliš obvyklé. Většinou jsou totiž celý den spolu, a jakmile jsou jeden bez druhého déle než pár hodin, musejí si aspoň neustále volat nebo psát.

Podle všeho ale tentokrát svého muže Josefa Pizingera (31) ani jednou nekontaktovala. Údajně prožívají krizi a doufají, že krátké odloučení vše spraví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...