Lucie Vondráčková: Konec všem snům a plánům

Má obrovský strach, že přijde o střechu nad hlavou i všechny své plány do budoucna. LUCIE VONDRÁČKOVÁ (38) má totiž v plánu natrvalo zůstat se syny v Kanadě, žít tam a pracovat. Jenže to má jeden velký háček, který jí v tom brání.

Bude muset opustit zemi?

Také vás může zajímat ...

Protože nemá kanadské občanství a v Kanadě může být jen díky tomu, že je manželka slavného hokejisty TOMÁŠE PLEKANCE (35), znamená to, že jakmile on svou hokejovou kariéru ukončí, bude muset zemi opustit i ona.

Nemá povolení

Vůbec prý nezáleží na tom, že mají oba jejich synové na rozdíl od nich kanadské občanství, zákony jsou zákony, a pokud Vondráčková nedostane pracovní povolení jako její manžel, bude se muset vrátit zpátky do Česka.

Chce být slavná

Zachránit ji může jenom stálá práce, ale tu podle všeho nemá. Jenže vrátit se do Česka pro ni nepřipadá v úvahu, chce být slavná a udělat díru do světa, a to se jí v její rodné zemi zřejmě nepodaří, nestalo-li se tak dosud.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...