Luxusní vila za 660 milionů jí nestačila

Svůdná americká zpěvačka Jennifer Lopez (50) si žije jako v ráji. Své poctivě vydřené peníze se rozhodla investovat, a tak na prestižní adrese v Los Angeles zakoupila nízký dům.

Také vás může zajímat ...

Přitom na věhlasném předměstí Encila v údolí San Fernando už jednu luxusní vilu vlastní. Její cena se odhaduje na více než 660 milionů korun. Tentokrát společně s jejím snoubencem Alexem Rodriguezem (44) chtěli stavení o trošku menší. Jde prý o něco jako víkendový dům.

Utratili za něj jen „směšných“ 33 milionů korun. A není také divu, když je to honosné sídlo postavené v roce 1948, tedy ke konci takzvaného „zlatého věku Hollywoodu“. Vila má tři ložnice a tři koupelny. Největší ložnice má svou vlastní koupelnu se sprchovým koutem i s vanou a nechybí ani obrovský šatník.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...