Má v Ordinaci na kahánku?

S barmankou Lucií strávila Ivana Jirešová (43) dlouhých patnáct let, což je třetina jejího života. Navzdory všem dějovým kličkám, kterými si její postava za ty roky prošla, se dokázala herečka na rozdíl od jiných v seriálu udržet.

Nyní se pod ní ale opovážlivě houpe židle a diváci, kteří si Lucii velmi oblíbili, mají obavy, že se s ní budou muset rozloučit. Seriálový manžel Jirešové, Michal Novotný (41), půjde coby doktor Vágner zřejmě brzy do vězení za napadení kolegy Martina Brabce a je otázka, co bude s postavou Ivany Jirešové.

Také vás může zajímat ...

Seriál je pro ni jedním z hlavních příjmů. V minulosti se sice objevovala na obrazovce méně, nyní měla ale díky románku s kolegou v Ordinaci dost prostoru, což se pozitivně projevilo na jejím výdělku.

„Lidé mají Lucii rádi, i když teď si to u nich trochu pokazila nevěrou, nemyslím, že by se jí scenáristé chtěli zbavit nadobro,“ uvedl zdroj z televize Nova s tím, že bude herečka v seriálu objevovat zřejmě podstatně méně, než tomu bylo dosud. To ale ještě nevěděla, že Ordinace během příštího roku definitivně skončí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama