Malého syna téměř nevidí!

Úspěšná herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) má svou kariéru perfektně rozjetou.

Přemíra práce si začíná vybírat svoji daň

Také vás může zajímat ...

Když se v roce 2011 zúčastnila soutěže Československo má talent, asi ještě vůbec netušila, kam až to za čas dotáhne. Tvůrci se o ni vyloženě perou a o nabídky rozhodně nemá ani trochu nouzi.

V práci se jí sice neobyčejně daří, její osobní život je ale na bodu mrazu. Proč je stále sama a proč se skoro nevídá se svým malým synem?

Žádný vztah jí nevyšel

Před lety se Eva bezhlavě zamilovala do hudebníka Michaela Krásného (36). Vypadalo to, že je to nerozlučný pár a jejich láska potrvá navěky. V té době ale nečekala, že už jejímu vztahu pomalu zvoní umíráček.

Když zjistila, že je těhotná, byla štěstím bez sebe a myslela, že stejně to má i její přítel. Sice se údajně bála, že by mohla kvůli dítěti přijít o kariéru, věřila ale, že to všechno zvládne.

Po pár měsících však Krásnému došlo, že na rodinný život ještě není připravený, a opustil ji i malého Nathaniela (3). Pak randila s mladičkým Matyášem Adamcem (20), ani tento vztah jí ale nevyšel.

Pracuje do noci

Jenže být matkou samoživitelkou rozhodně není žádný med. A tak i přesto, že je syn nejdůležitějším člověkem v jejím životě, musí brát jeden kšeft za druhým. A domů chodí až pozdě večer. Nebude ale později litovat, že s ním netrávila víc času?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...