Manžel ji chce mít pořád pod dohledem

Chvilek, kdy je úplně sama, si moc neužije.

Cestování je velkou vášní herečky ze seriálu Ulice Ljuby Krbové (62). Velmi často se dokonce vydává poznávat svět a zažít nějaké dobrodružství bez svého manžela Ondřeje Neffa (75).

Také vás může zajímat ...

Manželství plné strachu

Jenže, ten se o svou milovanou manželku bojí. A to dokonce tolik, že by ji nejraději sledoval na každém jejím kroku. Když se třeba před časem Ljuba vypravila s kamarádkou do Himálají, sledoval ji před družici.

„Měli jsme takový pípák,“ popisuje herečka, která jakmile se zastavila na delší dobu, už manžela popadal strach. „Manžel říkal dceři: Už se hodinu a půl nehýbou, něco se stalo. Ona na to: Klid, mají oběd,“ prozradila.

Cestovatelská dobrodružství zažívá většinou bez Neffa.

Nemá chvilku jen sama pro sebe

A i když má tak od manžela povoleno si občas užít dobrodružství bez něj, zdá se, že to má vždy háček – musí jí mít pod dohledem. Sice to asi myslí době a jen nechce, aby se jí něco stalo, ale nikdo by se nemohl divit tomu, kdyby to začalo Krbovou štvát.

Třeba by si někdy chtěla užívat bez jeho drobnohledu a pocítit svobodu naplno. Jenže, kdyby s tím vyrukovala na manžela, možná by se nakonec dočkala toho, že by jí nepustil a to nechce, jelikož cestování miluje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...