Manželé, nebo kamarádi?

Oblíbená herečka Ljuba Krbová (62) prožívá opět jedno z nejtěžších období v životě.

Vypadá to, že manželství, které jim každý jen záviděl, spěje do záhuby

Také vás může zajímat ...

Nedávno se měla rozhodovat, zda má kvůli svému manželovi Ondřeji Neffovi (75) opustit svou oblíbenou Ulici, ve které je od samého začátku, tedy celých patnáct let. Říká se, že jedním z důvodů má být jeho velká žárlivost. Kolem Ljuby totiž pořád krouží hodně mužů.

A aby také ne, ačkoliv už dávno oslavila šedesátku, mohla by jí závidět i leckterá dvacítka. Nakonec si ale podle všeho prosadila svou a rozhodla se, že v seriálu zůstane. Teď to ale vypadá, že to byla velká chyba. Co tak najednou? Ještě nedávno to totiž vypadalo, že nemají ve vztahu naprosto žádné konflikty.

Každý je jiný

Začátek jejich vztahu byla láska na první pohled. Jenže postupem času začali zjišťovat, že je každý trošku jiný. Zatímco Ondřej je nyní rád doma a užívá si pohody, Ljuba má pořád tu nezkrotnou povahu jako kdysi. Není se tedy čemu divit, že si přestávají rozumět.

Sám Neff měl veřejně říct, že je načase si najít někoho nového, dokud je ještě čas. Slavná herečka by se měla zamyslet, zda by neměla svého muže poslechnout a jejich vztah ukončit, aby předešli případným hádkám. Uvidíme, jaké nakonec bude jejich rozhodnutí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama