Manželé spolu válčí jenom na oko

Situace kolem vztahu Dagmar Patrasové (63) a Felixe Slováčka (76) nabírá každým dnem na obrátkách. Ještě nedávno se zdálo, že spolu manželé vycházejí. Všechno ale změnilo Slováčkovo prohlášení, že by rád zbavil zpěvačku svéprávnosti.

Jinak totiž prý špatně skončí, protože je podle něj závislá na alkoholu. Patrasová se následně nechala slyšela, že její muž trpí demencí. Manželé se do sebe skrze média opět ostře pustili. Na první pohled by se mohlo zdát, že se bývalí partneři nesnesou, je to ale pravda? Muzikant si nejprve stál za tím, že pokud Dáda nepůjde na léčení, nedopadne to s ní dobře.

Také vás může zajímat ...

Její problém s alkoholem a zbavení svéprávnosti měl už dokonce prý řešit s advokátem.

Z hádky rychle vycouval Slováček po ostré slovní přestřelce v médiích ze sporu rychle vycouval a dodal, že Dáda nechce o svých potížích ani slyšet, proto od toho dává ruce pryč.

Provokují se, jelikož láskyplné city přetrvávají?

Klid na bojišti však trvaljen krátce. Není žádným tajemstvím, že milenka Slováčka, Lucie Gelemová (36), leží Patrasová pořádně v žaludku. Milenka nadšená nebude Podle Dády je to jen další milenka v řadě, a proto nechápe, proč jí tahle dáma posílá výhružné dopisy.

„Takže vzkaz pro paní Gelemovou: Už toho nechte. A neoslovujte mě paní Patrasová. Mé jméno je Dagmar Slováčková,“ pustila se do jeho milenky Patrasová. Zároveň si neodpustila poznámku, že když za ní Felix přijede domů, chová se jako mílius a dělá věci, které by se Lucii Gelemové prý rozhodně nelíbily.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...