Manželku už raději poslouchá na slovo

O svou šťastnou domácí idylku nechce přijít.

Těžko se tomu věří, ale asi se herec ze seriálu Modrý kód Saša Rašilov (47) opravdu změnil. A prsty v tom nemá mít nikdy jiný než jeho manželka Ludmila Rašilovová (33). Ta si ho dokonce měla tak omotat kolem prstu, že ji poslouchá na slovo.

Nejenom, že má být hlavou rodiny, ale dokonce i rozhoduje o tom, co si bere její manžel na sebe! „Kromě jiného je moje žena také skvělý barometr na počasí, takže mi třeba oznámí, že si na sebe beru zbytečně bundu, a vyjde to, což je pro mě až neuvěřitelné,“ pochlubil se jejím skrytým talentem.

Také vás může zajímat ...

Jenže jelikož se o tom, že mu manželka do všeho mluví, dozvěděli i Sašovi kamarádi, stal se údajně i terčem jejich vtípků. Dokonce o něm říkají, že je z něj pořádný „podpatoflák“ a dříve s ním byla daleko větší zábava.

Jenže Saša si patrně v minulosti užil dost na to, aby nyní ocenil, jakou cenu má pro něj šťastný rodinný život. A jelikož o domácí idylku nechce přijít, nemá problém se v lecčem podřídit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...