Marně volá po spravedlnosti

Poslední dobou si Igor Bareš (51) nejspíš připadá jako pohádkový oslík, ze kterého se jenom sypou peníze. Do takové situace se dostal kvůli alimentům na dceru Sonju (19) z předešlého manželství. Její matka totiž před časem přišla s tím, že by otec měl platit vyšší alimenty.

Zatímco dříve posílal dceři každý měsíc dvanáct tisíc, teď by to mělo být celých osmnáct. Došlo na soud a herec doufal, že navýšenou částku jeho bývalé ženě neuznají. To, čeho se tolik bál se ale bohužel stalo skutečností. Bareš řízení prohrál a nezbývá mu nic jiného, než zatnout zuby a platit a platit. Což je pro něho obrovská rána.

„Nezbývá mi než rozhodnutí soudu respektovat, nicméně podám odvolání k vyšší instanci.

Tohle je pro mě skutečně likvidační,“ popsal současnou situaci herec.

Také vás může zajímat ...

Nezastaví se ani na minutu

Bareš se musí už tak hodně otáčet, aby uživil svou současnou početnou rodinu. S herečkou Antonií Talackovou (38) živí dvě malé děti, Toničku (6,5) a Lojzíka (2,5) a navíc si na krk uvázal vysokou hypotéku za domek, který pořídil rodině.

Není divu, že se z celé situace Bareš hroutí. Aby se nedostala jeho rodina do existenční krize, nabral si toho tolik, že to jen s těží zvládá. Jeho zápřah je doslova vražedný, který snad běžný smrtelník ani nemůže zvládnout.

Četníci z Luhačovic, Specialisté, Temný kraj a Trapný padesátky, to je jen výčet seriálů, kde má účinkovat v letošním roce a k tomu má natáčet ještě komedii Policejní historky a krimi film Zádušní objeť.

Navíc hraje ještě v divadle a pro jistotu bere nabídky i na Slovensku. „Zrovna jedu z Bratislavy, kde natáčím nový seriál Inspektor Max. Hlavní roli tam má Juraj Kukura a já hraji jeho nadřízeného. Až přijedu do Prahy, mířím rovnou do divadla. A tak je to den co den,“ nechal se slyšet Bareš s tím, že to zatím zvládá. Zatím…

Hazarduje se zdravím

V tak vypjaté finanční situaci ale každé malé zaškobrtnutí může znamenat katastrofu. Co kdyby přišly nějaké zdravotní problémy? Není to dlouho, co Bareš zkolaboval přímo v divadle.

Co když jeho organismus začne opět stávkovat? V takovém kolotoči stačí jen pár dnů doma s nachlazením a herci se celý rozpočet začne hroutit. Nejspíš ho popohání naděje, že s odvoláním u soudu uspěje. Budeme držet palce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...