Marta Kubišová: Vážné zdravotní potíže

Marta Kubišová s dcerou Kateřinou Moravcovou.

Dostala otravu krve! Marta Kubišová (76) je na tom údajně se zdravím velmi špatně. Dokonce prý musela zrušit i koncert, který měla naplánovaný ke stému výročí oslav založení československé republiky. A přitom se na tuto událost těšila celý minulý rok a svou účast přislíbila i přesto, že oficiálně už svou pěveckou kariéru ukončila před několika měsíci.

Dostala otravu krve!

Také vás může zajímat ...

Její dcera Kateřina Moravcová (39) totiž jen před několika málo dny novinářům prozradila, že její maminka dostala otravu krve! Stalo se to, když jako mnohokrát předtím pomáhala s odchytem zatoulaných a divokých koček.

Ty jsou totiž její celoživotní láskou. Jenže jedna z nich ji škrábla údajně poté, co se jí snažila dostat do přepravky. Myslela si, že to nic není, ale nakonec přeci jen do nemocnice musela. Lékaři zjistili, že je v pořádném maléru. A tak jí okamžitě nasadili antibiotika.

Jak moc je to vážné?

Leč o několik hodin později se ukázalo, že to byla osudová chyba. Jakmile je začala užívat, hodně se jí přitížilo a i když od incidentu uplynulo už několik týdnů, pořád není zpěvačka ve své kůži.

Pořád se prý motá. Dcera má strach, aby do toho všeho ještě snad nedostala infarkt. Kubišová totiž trvá na tom, že i když jí je pořád špatně, musí za každou cenu pracovat. A tak vůbec neodpočívá. To by teď ale měla být její jediná činnost.

Všichni jen pevně doufají, že se zpěvaččin zdravotní stav brzy zlepší a z otravy krve se nevyvine ještě něco horšího.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama