Meditace je lepší než sex s mužem?

Víru a sílu teď prostřednictvím svých provokativních fotek na Instagramu rozesílá hollywoodská hvězda Salma Hayek (54), která v této době nic netočí, ale nestýská si.

Dospěla totiž k závěru, že člověka může v dnešní době zachránit jen meditace, která je prý lepší než sex. Samozřejmě že jí se to snadno nahé medituje v křišťálové vodě bazénu v její luxusní rezidenci na ostrově Bora-Bora v západním Pacifiku.

Také vás může zajímat ...
Salma Hayek (54) a její lék na depku. Meditace na Bora Bora!

Vnadná kráska má totiž za manžela milardáře Francoise-Henriho Pinaulta (58), jenž má na starosti značky Gucci, Yves Saint-Laurent či Queelin. Ten teď stále létá po světě a zachraňuje luxusní byznys.

Čímž se vysvětluje, proč je pro osamělou Salmu důležitější meditace než sex! Tu totiž může mít, na rozdíl od manžela, kdykoli. A je dost pravděpodobné, že jí dělá opravdu šťastnou. Mimochodem tato mexická kráska se kdysi vyjádřila, že “ Úsměv na tváři je klíčem ke štěstí.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama