Mejdan ve velkém stylu!

Herečka Eva Burešová (27) oslavila 27. narozeniny přímo na place Slunečné. Její kolegové ze seriálu jí nachystali překvapení.

Dostala obrovský dort inspirovaný knížkou Malý princ a nechyběly ani barevné kytice a gratulace. Motiv dortu nebyl náhodný a ředitelka televize Prima Lenka Hornová (54) ho vybrala kvůli tomu, že Eva Malého prince zbožňuje.

Také vás může zajímat ...

„Je to moje nejoblíbenější knížka už od dětství, a pokaždé, když se do ní začtu, v ní najdu něco nového. Čtu si ji často, i když mi je smutno – a přátelé vědí, že Malý princ je mi moc blízký. Dostávám tak různé přívěšky, hrníčky…

A tentokrát to byl dort, který byl fakt nádherný,“ libovala si šťastná oslavenkyně. Mezi gratulanty nechyběla ani její seriálová láska Marek Lambora (25). Ten se k Burešové měl a něco jí stále šeptal do ucha. Co jí ale říkal, si nechali pro sebe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...